Məhsullarımız

Fiber Optik Kabel

Fiber optik kabel, həmçinin optik fiber kabel adlanır, işıq impulsları vasitəsilə məlumat ötürmək üçün istifadə olunan bir montajdır.Fiber optik kabel bir və ya bir neçə fiber optik lifdən tikilir, telekommunikasiya xəttinin tikintisi zamanı yaxşı fiziki xüsusiyyətlərə malik olması üçün xüsusi materialla gücləndirilir və qorunur.

Optik lif, işığın nazik şüşə borular boyunca hərəkət etməsinə imkan verən bir texnologiyadır.Şüşə borular xüsusi diametrlidir, adətən tək rejimli birləşmələr üçün 9/125-dir.Müxtəlif texnologiyalarla istehsal olunan liflər G652D, G657 A1, G657 A2 standartlarında olan borunun göstərilən əyilmə radiusuna zəmanət verir.Fiber nüvələr müxtəlif rənglərlə rənglənir, bu da kabel nüvələrinin birləşdirilməsi zamanı əlaqəni asanlaşdırır.

Jera, tətbiq sahəsindən asılı olaraq müxtəlif növ kabellərə malikdir, məsələn:
1) FTTH düz açılan kabel
2) FTTH dəyirmi düşmə kabeli
3) Özünü dəstəkləyən FTTH düz açılan kabel
4) Mini ADSS kabelləri
5) İkiqat Gödəkçəli Düşmə Kabel

Müxtəlif növ kabellər müxtəlif komponentlərdən ibarətdir və müxtəlif tətbiqlər üçün istifadə olunur.Bəzi proqramlar suya davamlı, yüksək mexaniki möhkəmlik, UV-yə davamlı tələb edir və biz onun işini yaxşılaşdırmaq üçün kabeldə bəzi materialları (Polad məftil, RFP, aramid iplik, jele, PVC boru və s.) gücləndiririk.

Jera GPON, FTTx, FTTH şəbəkəsinin qurulması üçün fiber optik kabel həllini uğurla inteqrasiya etdi.Optik kabelimiz sənaye binaları, dəmir yolu və avtomobil nəqliyyatı, sənaye binaları, tarix mərkəzləri və s. üçün mərkəzi döngə və ya son mil marşrutlarında tətbiq oluna bilir.

Kabelimiz IEC-60794, RoHS standartlarına uyğun olaraq fabrikin laboratoriyasında və ya 3-cü tərəf laboratoriyasında, yoxlama və ya sınaq, o cümlədən daxiletmə itkiləri və qayıdış itkiləri testi, dartılma müqaviməti testi, temperatur və Rütubət Cycling Testi, UV yaşlanma testi və s. və CE.

Jera bütün əlaqəli passiv optik şəbəkə paylayıcı aksesuarları təklif edir: fiber optik kabel sıxacları, fiber optik pacth kordları, fiber optik bağlama qapaqları, fiber optik bağlama qutusu və s.

Əlavə məlumat üçün bizimlə əlaqə saxlayın!

daha çox oxu
son...

https://www.jera-fiber.com/ftth-drop-wire/https://www.jera-fiber.com/self-supporting-ftth-flat-drop-cable/https://www.jera-fiber.com/ftth-round-drop-cable-fiber-optic-cable/double jacket drop cable

 

pre-connected drop cable Single tube ADSS cableMulti tube ADSS cable

 

jera advantages